Skip to content
*alt_site_homepage_image*

Šokių kolektyvas SAVINGĖ

Tai kolektyvas, kuriame vadovas tampa draugu, kuriame kiekvienas neįsivaizduoja savo gyvenimo be šėlsmo iki paryčių, išradingų švenčių, turiningų kelionių ir koncertų.
Respublikinės dainų ir šokių šventės, Lietuvos Tūkstantmečio šventė, tarptautiniai šokių festivaliai Latvijoje ir Estijoje, koncertuota Vokietijoje ir Lenkijoje, dalyvauta Europiadoje Šveicarijoje, Kauno apskrities dienose Kaune, respublikiniuose vyresniųjų šokių kolektyvų konkursuose: Širvintose, Klaipėdoje, Molėtuose, Panevėžyje, Kėdainiuose.
Koncertuojama rajoninėse šventėse. Dalyvaujame šokių festivaliuose: “Ringio ringiai“, „Kadagynė“, „Šokių pynė“.
Draugaujame su Kauno „Ave Vita“, Elektrėnų „Vijūnas“, Lentvario „Lendvarė“, Balbieriškio „Ringis“ ir kt vyresniųjų šokių kolektyvais, rengiame bendras šventes, koncertus.

Kolektyvas nuo: 1994 m.

Tradiciniai renginiai: Vasario 14-osios šventė, gimtadienio šventės, Naujųjų metų sutikimas, vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvų festivalis "Subatos vakarėlį".

Dalyvauta: Europos šalių tautinės kultūros festivalis "Europiada" 2008m. (Šveicarija), konkursas „Pora už poros“, Respublikinė dainų ir šokių šventė, Tūkstantmečio šventė.

Vadovė Angelė Pačėsienė;
Repeticijos pirmadienį, trečiadienį 20 – 22 val.

Prašymas priimti į kolektyvą