Skip to content
*alt_site_homepage_image*

Jaunimo folkloro ansamblis ŽILVITA

Vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis susikūrė 2013 metais. Kolektyvo dalyviai vadovaujasi šūkiu – „Iš praeities į dabartį, vardan ateities!“, pagrindinis jų tikslas - Išsaugoti, gaivinti ir skleisti laiko patikrintas, iš kartos į kartą perduotas Kaišiadorių rajono tradicijas ir papročius.

Kolektyvo vadovė – Laima Morkūnienė. Ansamblio „Žilvita“ veikla skatina jaunimą pažinti ir gerbti tautos papročius, domėtis tautosaka, atrasti joje slypinčius liaudies išminties ir šmaikštumo klodus, ugdyti bendrystės ir draugiškumo jausmą.

Kolektyvas „Žilvita“ organizuoja kalendorines šventes, vakarones, koncertuoja gimnazijose, muziejuose, bendruomenės namuose, dalyvauja miesto renginiuose. Nuo 2014 m. organizuoja vaikų ir jaunimo folkloro šventę „Žilvitis žaliuoja“.

2017m. kolektyvas nominuotas Aukso Paukštės apdovanojimu kaip „geriausias naujai susikūręs mėgėjų meno kolektyvas ir vadovas“

Kolektyvas nuo: 2014 m.

Vadovė Laima Morkūnienė;
Repeticijos pirmadienį 15.30 – 18.30 val. antradienį – ketvirtadenį 13.00 – 19.00 val., penktadienį 15.30 – 18.30 val. (306 kab.)

Prašymas priimti į kolektyvą