Skip to content
*alt_site_homepage_image*

OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS „Auksiniai šlageriai“

11.10 Ketvirtadienis Pradžia: 18:00 Kaišiadorių kultūros centras

ATM KOMPANIJA KVIEČIA! OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS su programa „Auksiniai šlageriai“, Kaišiadorių kultūros centre lankysis lapkričio 10 d. 18 val. 

Scenos legenda Ovidijus Vyšniauskas laukia visų  KAIŠIADORIŲ  kultūros centre, kur klausytojai galės išgirsti ir kartu padainuoti visas gražiausias atlikėjo dainas. Išskirtinio balso tembro savininkas yra išleidęs dešimtį solinių albumų, koncertavęs visoje Lietuvoje ir su savo dainomis aplankęs pusę pasaulio.

Jeigu Ovidijus imasi kokios dainos ne kaip kūrėjas, o tik atlikėjas – tai daina suskamba taip, kad jau jos po to niekam neverta atlikinėti, nes geriau nepavyks ! Tokia, pavyzdžiui yra „ Mažyte mano“. Bet gal svarbiausia net ne tai. Svarbiausia, kad Ovidijus pats yra „grynuolis“. Kaip žmonės pasakytų: „tikras pinigas“.

Jis scenoje neapsimetinėja. Yra nuoširdus. Ką kalba – viskas tikra, ką dainuoja – viskas nuoširdu. Tad nepraleiskite šio nuoširdaus susitimimo su O. Vyšniausku, kuriame savo ištikimiems gerbėjams jis padovanos pačias geriausias akimirkas,  ir sudainuos žymiausius savo hitus.  

Bilietai parduodami Kaišiadorių kultūros centro kasoje (kaina 15 EUR)
I-V 16:00-18:00 (Tel. 8 346 51 398)

bilietai.lt


photo