Skip to content
*alt_site_homepage_image*

Atrask savo kultūros planetą Kaišiadorių kultūros centre!

Šiandieniniame skubančiame pasaulyje labai svarbu turėti savo planetą, kurioje galėtum įgyvendinti savo svajones, auginti talentus ir pomėgius, o galbūt – ir atrasti savyje tai, kam iki šiol neradai laiko, bet kažkur sielos kertelėje visada norėjai išmėginti.

Didžiulis ratas tokių planetų smagiai sukasi aplink Kaišiadorių kultūros centrą. Jos ypatingos, nes kiekvienoje gyvena tik tokie žmonės, kuriuos jungia bendri pomėgiai ir siekiai. Ar pagalvojai, kad kažkuri – tavo?

Smagiu ritmu sukasi didžiosios planetos – KOLEKTYVAI. Pati seniausia, pažymėta „Aukso paukštės“ ženklu – tai jau 45 metus gyvuojantis folkloro ansamblis „Verpeta“ (vad. V. Jankauskienė), kuris gyvasties semiasi iš pačios giliausios Kaišiadorių krašto tradicijų ir papročių versmės ir dosniai dalijasi senolių dainomis bei šokiais ne tik savame krašte, šalyje, bet ir už jos ribų. To paties šaltinio vanduo augina ir neįtikėtinu greičiu po daugybę koncertų, išvykų, konkursų, festivalių nardančią vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Žilvita“ (vad. L.Morkūnienė) planetą, po „Aukso paukštės“ sparnu auginančią smagų tautos papročius puoselėjantį jaunimą.

Svajingu ritmu plaukia instrumentinės grupės „Jazz-goulash“ (vad. S. Straševičius) planeta, kurioje karaliauja muzikinė laisvė, improvizacija, besiremianti į tradicinius muzikinius stilius ir kaskart dovanojanti naujus atradimus.

Jei svajoji save išreikšti judesyje – tau kaip tik – modernaus šokio studijos „Vizijos“ (vad. M. Rainienė) planeta, kur muzikos ritmu gali skrieti kaip paukštis. Kitokiu, daugiau tradiciniu, bet labai smagiu ir net pašėlusiu judesiu per Lietuvą ir užsienį keliauja tautinių šokių kolektyvo „Savingė“ (vad. A. Pačėsienė) planeta, o jeigu po intensyvių darbo dienų pasiilgsti gerų vakarų ir nori jais dalintis su kitais – tau būtinai reikia apsigyventi liaudiškos muzikos kapelos „Geri vakarai“ (vad. A. Noreika) planetoje ir su ja pakeliauti po žiūrovų sales namuose bei svetur.

Džiaugiamės galėdami pakviesti net į tris planetas, kuriose gyvena tik dainos. Tai mišrus choras „Do#” (vad. L. Mažuolytė), moterų choras „Nona” (vad. J. Jašauskienė) ir nepaprastai smagių, gyvybingų jaunų kaišiadoriečių apgyvendinta planeta – Vaikų pop choras (vad. S. Kotova).

Viena paslaptingiausių planetų, vos prieš keletą metų įsijungusi į aplink Kaišiadorių kultūros centrą besisukančių planetų ratą, bet jau spėjusi savo šviesa sužibėti rengdama tarptautinius festivalius bei pelnydama įvertinimus – Mėgėjų teatras (vad. J. Andriulevičius). Kad praskleistum jos uždangą, tereikia tik Tavo noro, tad nedvejok!

Ramesne tėkme į mažesnių bei didesnių atradimų šalis plaukia mūsų spalvingosios planetos BŪRELIAI. Jose jaukiai įsikūrę tie, kuriems reikia save įprasminti meno dirbiniuose, rankdarbiuose, piešiniuose; kuriems norisi savo rankomis kurti stebuklus sau, draugams, artimiesiems. Štai Medžio drožinėjimo planetoje talentingo meistro V. Kapačiūno prižiūrimi tapsite medinių stebuklų autoriais; Keramikos planetoje kartu su vadove J. Gustainiene įgyvendinsite savo fantazijas molyje; Siuvinėjimo planetoje (vad. B. Marmakevičienė) sužinosite, jog mažais dygsniukais galima atvaizduoti visą pasaulį; savo namus mielais akcentais mokysitės išpuošti Rankdarbių (vad. G. Sasnauskienė) planetoje; o Žaislų siuvimo ir skiautinių (vad. D. Leonavičienė) planetoje išmoksite pasisiūti mielą draugą sau ar savo vaikui, anūkui, iš audinių skiautelių sukurti ramų miegą saugantį apklotėlį ar kitą namų dekoro elementą. Meninių ir praktinių odos gaminių (vad. A. Ostašenkovienė) planetoje jūsų laukia įdomūs atradimai kuriant įvairius dirbinius iš odos. Naujomis, netikėtomis technikomis ir formomis tiesiog žaižaruoja Taikomosios dailės) planeta, čia su negalią turinčiais asmenimis laisvalaikį spalvina vadovė N. Kriugždaitė, o visada pilnoje vaikų klegesio ir jų kūrybinių džiaugsmų Dailės vaikams (vad. R. Galkuvienė) planetoje išmoksite nupiešti ne tik mus supančią aplinką, bet ir savo svajones.

Taigi nepraleiskite progos – tapkite mūsų veiklos dalimi!

Visi būreliai bei kolektyvai – nemokami, laukiame paties įvairiausio amžiaus žmonių – nuo vaikų iki senjorų.

Daugiau informacijos Kaišiadorių kultūros centre darbo dienomis nuo 13 iki 17 val. 204 kab. tel. 8 624 06438

Komentarai ({{ (comments.list | filter:count).length }})

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.