Skip to content
*alt_site_homepage_image*

Kviečiame į projekto „Kaišiadorys – Lietuvos kultūros sostinė 2024“ pristatymą

Kovo 24 d. 17 val. įvyks reikšmingas įvykis. Tądien jaunimo centro „Mazgas“ kino salėje bus pristatytas projektas „Kaišiadorys – Lietuvos kultūros sostinė 2024“. Renginio metu atskleisime kultūros sostinės metų logotipą, nuveiktų ir būsimų darbų gaires, aptarsime, ką galime padaryti kartu, kad tarp laikinosios ir nuolatinės sostinių įsikūrę Kaišiadorys pateisintų Lietuvos kultūros sostinės vardą.

„Nuoširdžiai kviečiu visus kultūrai neabejingus Kaišiadorių krašto žmones atvykti į istorinių metų pristatymo renginį. Garbingas Lietuvos kultūros sostinės titulas yra galimybė mūsų kraštui pasistiebti ir augti kultūros srityje. Norime, kad aukščiausio lygmens renginiai pasiektų mūsų gyventojų protus ir širdis, visai Lietuvai parodytų, kokie talentingi žmonės gyvena ir kuria Kaišiadoryse“, – teigia Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

Renginyje taip pat bus pristatyti ir dviejų darbo grupių nuveikti darbai. Siekiant deramai pasiruošti išskirtiniams mūsų rajonui 2024 metams, buvo sudarytos dvi darbo grupės: viena – už aplinkos pagerinimo ir infrastruktūros priemonių plano sudarymą atsakinga darbo grupė, kita – už kultūrinių veiklų programos sudarymą atsakinga darbo grupė. Infrastruktūros priemonių planas jau buvo pristatytas Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybai, jam buvo pritarta. Su šiuo priemonių planu supažindinsime ir Kaišiadorių rajono žmones. Už kultūros sostinės renginių programą atsakinga darbo grupė dar tęsia darbus ir rengia programą. Nors kūrybinis procesas vis dar intensyviai vyksta, tačiau nemažai darbų jau yra nuveikta. Apie juos taip pat galėsite išgirsti projekto „Kaišiadorys – Lietuvos kultūros sostinė 2024“ pristatymo renginyje.

Labai lauksime Jūsų ir Jūsų įžvalgų.

Komentarai ({{ (comments.list | filter:count).length }})

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.