Skip to content
*alt_site_homepage_image*

Kaišiadorių kultūros centro Erasmus projektas – „Kokybės konkurso 2023“ laureatas

2023 m. spalio 26 d. vyko Erasmus+, Nordplus ir kitų tarptautinių programų projektų „Kokybės konkurso 2023“ apdovanojimai. Institucijų atstovai, įgyvendinę projektus, atvyko iš įvairių Lietuvos kampelių. Tai svarbus įvertinimas žmonėms, dirbantiems įvairiose švietimo srityje, darantiems kartais ir mažus žingsnius, bet labai svarbius mūsų visuomenės augimui.

Jau septynioliktąjį kartą vykusiame renginyje atskleisti projektų pasiekimai ir pagerbti švietimo bendruomenės nariai, kurie nuolat siekia aukštų standartų, skatina dalyvius plėtoti reikalingus įgūdžius ir kompetencijas ir prisideda prie švietimo sistemos klestėjimo. Europos įgūdžių metų proga, daug dėmesio skirta dirbtinio intelekto technologijai.

Kaišiadorių kultūros centro Erasmus+ programos projektas „Suaugusiųjų motyvavimas ir įtrauktis neformaliajame ugdyme“ tapo šio konkurso nominantu „Ryškiausio starto“ kategorijoje ir užėmė antrą vietą! Projektu buvo siekiama tobulinti kultūros centro būrelių ir kolektyvų vadovų bei administracijos darbuotojų gebėjimus dirbti su suaugusiųjų grupėmis ir naujomis metodikomis. Įgyvendinto projekto dėka net 8 Kaišiadorių kultūros centro darbuotojai 2022 m. rudenį dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo kursuose Italijoje, o 2023 m. pavasarį – Maltoje.

ŠMSM viceministrė A. Kudarauskienė teigė, jog tarptautinių projektų vykdytojai brėžia naujus standartus, atneša naujoves į švietimo pasaulį. Ji dėkojo projektų vykdytojams už sunkų darbą, įdedamas pastangas ir kuriamą naują, geresnę švietimo sistemą ir atnešamas naujoves.

Tikimės, kad Kaišiadorių kultūros centro „ryškus startas“ Erasmus+ veiklose tęsis, esamos ir būsimos projektinės veiklos pasieks iškeltus tikslus, o išskirtinė įgyvendinimo kokybė pretenduos į ne vieną kokybės apdovanojimą ateityje.

Komentarai ({{ (comments.list | filter:count).length }})

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.