Skip to content
*alt_site_homepage_image*

Kaišiadorių kultūros centro darbuotojų stažuotė Prancūzijoje

2024 m. sausio mėnesį Kaišiadorių kultūros centro darbuotojai dalyvavo savaitės trukmės darbo stebėjimo stažuotėje Prancūzijoje. Ši stažuotė buvo įgyvendinta pagal Erasmus+ programos mobilumo projektą Nr. 2023-1-LT01-KA122-ADU-000122209 „Gebėjimų ir kompetencijų tobulinimas dirbti su specialiųjų ugdymo poreikių turinčiais suaugusiais neformaliajame ugdyme“.

Stažuotės metu Kaišiadorių kultūros centro darbuotojams buvo sudarytos sąlygos tobulėti ir praktiškai kelti savo profesinę kvalifikaciją remiantis užsienio šalių patirtimi, dalyvauti darbo stebėjimo veiklose vietinėse organizacijose, teikiančiose neformaliojo ugdymo paslaugas, turinčiose įvairių sričių būrelius ar kolektyvus. Dalyviai susipažino su įtraukiojo švietimo principais ir metodais suaugusiųjų neformaliajame ugdyme, įgijo psichologinių ir bendravimo gebėjimų, išmoko šiuolaikinių suaugusiųjų kolektyvų ir būrelių narių motyvavimo ir skatinimo metodų. Visi stažuotės Prancūzijoje dalyviai gavo Europass mobilumo dokumentus.

„Stažuotė Prancūzijoje – labai motyvuojanti patirtis, ypač Paryžiuje, alsuojančiame menu ir kultūra. Stažuotės metu lankėmės neformaliojo švietimo veiklas vykdančiose organizacijose, daug sužinojome apie suaugusiųjų neformaliojo ugdymo subtilybes, bendravimo, motyvavimo, psichologinius aspektus, individualių ir specialiųjų poreikių atpažinimą ir prisitaikymą“, teigia stažuotės dalyvė, meninių ir praktinių odos gaminių būrelio vadovė Andromeda Ostašenkovienė.

Šią stažuotę ir projektą pilnai finansuoja Švietimo mainų ir paramos fondas remiant Europos Komisijai.

Šis straipsnis atspindi tik autoriaus nuomonę, todėl Nacionalinė agentūra ir Europos Komisija negali būti laikomos atsakingomis už jame pateiktą informaciją.

Susijusios galerijos

Komentarai ({{ (comments.list | filter:count).length }})

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.