Skip to content
*alt_site_homepage_image*

Kaišiadorių kultūros centro darbuotojų stažuotė Ispanijoje

2023 m. spalio mėnesį Kaišiadorių kultūros centro darbuotojai dalyvavo savaitės trukmės darbo stebėjimo stažuotėje Ispanijoje. Ši stažuotė buvo įgyvendinta pagal Erasmus+ programos mobilumo projektą Nr. 2023-1-LT01-KA122-ADU-000122209 „Gebėjimų ir kompetencijų tobulinimas dirbti su specialiųjų ugdymo poreikių turinčiais suaugusiais neformaliajame ugdyme“.

Stažuotės metu Kaišiadorių kultūros centro darbuotojai tobulino savo gebėjimus ir kompetencijas dirbti su suaugusiaisiais, ypač turinčiais SUP, susipažino su įtraukiojo švietimo principais ir metodais suaugusiųjų neformaliajame ugdyme, įgijo psichologinių ir bendravimo gebėjimų, suaugusiųjų motyvavimo ir skatinimo metodų. Stažuotės dalyviai gavo Europass mobilumo dokumentus.

„Stažuotės metu lankėmės Barselonos kultūros centruose, susipažinome su jų veikla, stebėjome kolektyvų repeticijas. Stažuotė leido atnaujinti savo žinias, pasisemti idėjų iš užsienio kolegų, pasidalinti gerąja patirtinti ir sustiprinti savo darbo motyvaciją“, teigia stažuotės dalyvė, folkloro kolektyvo „Žilvita“ vadovė Laima Morkūnienė.

Šią stažuotę ir projektą pilnai finansuoja Švietimo mainų ir paramos fondas remiant Europos Komisijai.

Šis straipsnis atspindi tik autoriaus nuomonę, todėl Nacionalinė agentūra ir Europos Komisija negali būti laikomos atsakingomis už jame pateiktą informaciją.

Susijusios galerijos

Komentarai ({{ (comments.list | filter:count).length }})

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.