Skip to content
*alt_site_homepage_image*

Įstaigų bendradarbiavimas džiugina rezultatais

Rugpjūčio 24-rugsėjo 5 dienomis vaikų ir jaunimo su negalia kūrybinis projektas paroda „Kopijos ir interpretacijos“ eksponuojama LR seime. Parodą inicijavo seimo narė, prof. habil. dr. Vitalija Targamadzė.

Ši paroda, kurios darbų autoriai – vaikai ir jaunimas su negalia, tai trijų skirtingų krypčių įstaigų bendros veiklos ir bendradarbiavimo neįgaliųjų integracijos srityje rezultatas.

Jos rengimui savo pajėgas ir išradingumą apjungė Kaišiadorių kultūros centras, Kaišiadorių šv. Faustinos mokykla-daugiafunkcis centras, Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka.

Kiekviena iš jų savaip dalyvavo projekte. Kaišiadorių kultūros centre veikiantis Taikomosios dailės būrelis pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kaišiadorių šv. Faustinos mokykla-daugiafunkciu centru ir sudarė galimybes negalią turintiems auklėtiniams atskleisti savo potencines galias ir parodyti savo gebėjimus meninėje kūryboje.

Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka, supažindidama su išleistomis edukacinėmis knygelėmis, suteikė jiems naują impulsą, ypatingai ugdytiniai susidomėjo bibliotekos išleistomis edukacinėmis knygelėmis „Elektrėnų krašto kultūros paveldas vaikams“. Viena iš knygelių sudaryta naudojantis Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos knygų fondais.


Trijų institucijų bendradarbiavimas turėjo sinerginį efektą. Taip atsirado projektas-paroda „Kopijos ir interpretacijos“ pagal spalvinimo knygelę „Elektrėnų krašto kultūros paveldas vaikams“.

Susijusios galerijos

Komentarai ({{ (comments.list | filter:count).length }})

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.