Skip to content
*alt_site_homepage_image*

Didžiuojamės ir skelbiame Jaunimo metų iniciatyvos geriausią idėją – „Liūtas keliauja į Meką“

Idėjos autorius – Faustas Gustainis. Jaunimo metų proga jaunasis renginio organizatorius kvies į alternatyvios muzikos bei garso performansų vieno vakaro festivalį. Renginys organizuojamas pastate „Bučinys“, kuris yra atviras jaunimo kūrybai bei įvairiems projektams.

Faustas – trečio kurso muzikos pedagogikos studentas iš Žiežmarių. Nuo paauglystės domisi įvairiais renginiais, buvo įsitraukęs į įvairių kolektyvų veiklą. Įstojęs į universitetą ėmėsi iniciatyvos ir pats pradėjo organizuoti renginius – jau antrus metus vykstantį roko festivalį „Paupis“ ir elektroninės muzikos renginį „Bardačiokas“. Abu renginius organizuoja Kruonio apylinkėje.

Suorganizuoti didelį renginį Kaišiadoryse buvo jo svajonė, o jaunimo metų renginio konkursas padėjo tą svajonę išpildyti. Pavadinimą „Liūtas keliauja į Meką“ Faustas koduoja pagal Kaišiadorių miesto pavadinimą – „Chašaidaras  – tai samplaikinis darinys iš dviejų arabiškų vardų Hadži (Chadži) – „piligrimas į Meką“ + Haidar – „liūtas““. Tad Rugsėjo 16-osios vakarą, KAIŠIADORYS, taps jaunuolių Meka ir visi liūtaširdžiai rinksis nepriklausomoje kūrybinėje erdvėje. 

Susijusios galerijos

Komentarai ({{ (comments.list | filter:count).length }})

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.