Skip to content
*alt_site_homepage_image*

Akcijos metu surinktas maistas paaukotas prieglaudai

Kaišiadorių kultūros centro keramikos būrelio iniciatyva gruodžio 16 d. vyko gerumo akcija „PADOVANOK maisto beglobiui gyvūnui – PASIIMK molinuką!“.

Neretai vaikų sukurti rankdarbiai pasilieka keramikos būrelio ,,lobių skrynioje“, kurioje galima rasti pačių įvairiausių iš molio nulipdytų figūrų, puodelių, lėkštučių, statulėlių. Kad šie maži lobiai nedulkėtų lentynose kilo idėja su jais prasmingai pasielgti – mainais už molinuką paaukoti maisto beglobiui augintiniui. Prie šios idėjos prisidėjo ne tik Kaišiadorių kultūros centro kolektyvas, bet taip pat ir viso Kaišiadorių rajono kultūros centrai kaip Žaslių kultūros centras, Rumšiškių kultūros centras, Žiežmarių kultūros centras.

Akcijos metu surinktas maistas buvo paaukotas prieglaudai „Penkta koja“, kurioje galima ne tik įsigyti naują augintinį, bet taip pat savanoriškai rūpintis augintiniais prieglaudos teritorijoje, juos pavedžioti, padėti su darbais teritorijos viduje ar laikinai priglausti šuniuką. Tokios akcijos kaip ši skatina kūrybiškai žvelgti į užsistovėjusius daiktus, kurie atrodo niekam nebereikalingi, ir išnaudoti juos geram tikslui.

Komentarai ({{ (comments.list | filter:count).length }})

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.