2019-03-28

 

Ruslanas Kirilkinas ir Elvina Milkauskaitė muzikinėje programoje – „Akimirką šią“

 

Vienintelis ir išskirtinis pasirodymas Jūsų mieste.
Jau balandžio 25 d. 18:00 val.
Kaišiadorių kultūros centre


Laikas – tai pati didžiausia dovana ir pats didžiausias stebuklas. Jis yra laisvas, bet labai brangus, Jo mes negalime pasisavinti – galime tik prasmingai išnaudoti, nes tas, kurį mes praradome – jau niekada nebegrįš. Laikas yra didžiausia dovana, kurią dovanojame artimiems ir mylimiems žmonėms, juk net meilė matuojama laiku. Kviečiame Jūsų brangų laiką skirti sau ir artimam kartu su Ruslanu Kirilkinu ir Elvina Milkauskaite muzikinėje programoje – „Akimirką šią“.

„Akimirką šią“ – tai ne tik koncertinė programa, kartu tai ir šiltas prisilietimas prie artimo. Dovanokime brangiausią dovaną – laiką – sau ir savo artimiausiems.


Siekiant užtikrinti žiūrovų bei atlikėjo saugumą pasiliekame teisę į renginį neįleisti neblaivių ar nuo psichotropinių medžiagų apsvaigusių asmenų.
Organizatoriai pasilieka teisę keisti renginio datą bei laiką, atšaukti renginį nesusirinkus numatytam žiūrovų skaičiui bei keisti renginio programą.

-----------------------------

Informuojame, kad dėl 2013 m. įvykio Ruslanas viešų renginių metu yra lydimas bei saugomas apsaugos darbuotojų. Siekiant užtikrinti žiūrovų bei atlikėjo saugumą pasiliekame teisę į renginį neįleisti neblaivių ar nuo psichotropinių medžiagų apsvaigusių asmenų.

Prašome leisti bilietų bei asmenų kontrolę atlikti mums. Žiūrovus į salę įleisti tik per vienas duris/įėjimą (Jei tokios galimybės nėra informuokite mus). Žiūrovai į salę įleidžiami likus 30-15 min iki renginio (priklausomai nuo žiūrovų sk.). Kilus klausimams ar turint pastebėjimų prašome informuoti mus

Dėkojame už Jūsų supratingumą.

 

 

į viršų

 

atgal