2016-11-07

Čekų menininko Jaroslavo Divišo kūrybos darbų paroda „Sardinių metodas“

 

Lapkričio 15 d. 17 val. Kaišiadorių kultūros centre kviečiame į čekų menininko Jaroslavo Diviso kūrybos darbų parodą „Sardinių metodas“. Paroda veiks lapkričio 15-30 dienomis.

Jaroslav Diviš gimė 1981 metais. Autodidaktas, be profesinio išsilavinimo. Piešėjas, tapytojas, grafikas, poetas, triukšmo kūrėjas, gyvena ir dirba VSETÍN mieste, Čekijoje. Jis daugiausia dėmesio skiria piešimui kombinuotomis technikomis, monotipijoms, piešiniams ir koliažams, iš medžio ir akmens. Kūrinių temos -  priešistorė, miestas ir pagonybė. Jo ilgametis darbas susijęs daugiausia su savimi - vyras ir pirminės meninės išraiškos.

Darbus atiduoda nemokamai, arba keičia į medžiagas bei kitų menininkų darbus. Jis yra suorganizavęs keletą asmeninių ir grupinių parodų Čekijoje ir užsienio šalyse. Triukšmo kūriniai yra savarankiškai įrašomi ir platinami CD, juostose, diskeliuose.

Socialinė poezija publikuojama viešose interneto svetainėse bei 2015 metais išleistoje Mr. Pavel  Konečný serijos leidinių „Marginals“ knygoje "Jaroslav Diviš", kur autorius  pristatomas plačiai visuomenei.

 

 

į viršų

 

atgal