FOTOREPORTAŽAS

DAR VIENAS GRAŽUS SPORTINIŲ ŠOKIŲ KOLEKTYVO SEZONAS
2015 05 22

Kaišiadorių kultūros ir meno centre sportinių šokių kolektyvas vadovaujamas trenerio Remigijaus Suslavičiaus veikia jau antrus metus.  Kolektyvo vaikai dalyvavo daugelyje sportinių šokių varžybų: Dzūkijos taurėje 2014“ Alytuje, „Juventos taurėje 2014“ bei „Life Way 2014“ Vilniuje, „Toro taurėje 2014“ Kaune, „Sostinės taurė 2015“ Vilniuje, pramoginių šokių šventėse „Bravo Kaišiadorys“ 2014 ir 2015, šokių šventėje “Ukmergės pavasaris ”, uždarose varžybose „Domino pirmenybės 2015“ Molėtuose bei tarptautinėse varžybose “Kėdainiai Open- 2015”, varžybose „Kylančios žvaigždės“ Garliavoje ir Latvijoje, Daugpilyje, vykusiose varžybose “Daugavpils kauss”, iš kurių parsivežė taures. Artimiausiu metu kolektyvo nariai ruošiasi dalyvauti varžybose Elektrėnuose.

Treneris R. Suslavičius nuosekliai lavina vaikus ne tik šokiu, kaip sportu, bet taip pat supažindina su šokio istorija, ugdo estetiškai, muzikaliai. Treniruotėse po truputį didinamas fizinis krūvis, kuris lemia darbo efektyvumą. Vaikams aiškinama ir reikalaujama, kad šokėjai konkursuose turi būti tvarkingai sušukuoti, tinkamai apsirengę. O tai ir yra indėlis į mūsų vaikų estetinį ugdymą. Vaikai sportinių šokių kolektyve stiprėja emociškai, vis labiau jaučiamas vaikų bendruomeniškumas ir savarankiškumas. Vaikams lavinamas atsakomybės jausmas, nes šokio metu jie atsakingi už šokį poroje.  Esame dėkingi treneriui už toleranciją ir pakantumą, nes mes, tėveliai, taip pat jaučiamės šio būrelio dalimi ir kartais „prašomės” savo intensyviu tarpusavio bendravimu ne taip aktyviai dalyvauti treniruotėse. Gerai, kad šokis skatina ir stiprina vaikų bendravimą su tėvais. Mes, šokėjų tėveliai, suinteresuoti visapusišku savo vaikų ugdymu ir laisvalaikį  po sportinių šokių varžybų stengiamės išnaudoti buvimu kartu. Esame aplankę Stelmužės ąžuolą, Pažaislio vienuolyno ansamblį, šauniai praleidę laiką „Belmonto“ parke, Molėtų Observatorijos akmenų parke, nors kartais užtenka ir smagių pietų automobilyje.

Nuoširdžiai dėkojame treneriui Remigijui Suslavičiui už dar vieną gražų sezoną, už jo mokėjimą taktiškai išreikalauti iš kiekvieno auklėtinio sugebėjimą atskleisti tai, ką jis moka geriausiai. Dėkojame ir Kaišiadorių kultūros ir meno centro vadovams už sudarytas galimybes dirbti kolektyvui, kurio nariai savo sugebėjimus gali parodyti ir kaimyninės šalies žiūrovams.

 

atgal

 

 

į viršų

 

atgal